Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Köroğlu dağ evlerimizde yaz kampına geldiler

ÇYDD, ülkemizin 81 iline ait üniversitelerinde öğrenim gören öğrencileri ve eğitmenlerinden oluşan 150 kişilik bir ekiple 17 Temmuz 2017 tarihinde Köroğlu Dağ Evlerimizde yaz kampına geldiler.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ülkemizin 81 iline ait üniversitelerinde öğrenim gören öğrencileri ve eğitmenlerinden oluşan 150 kişilik bir ekiple 17 Temmuz 2017 tarihinde Köroğlu Dağ Evlerimizde yaz kampına geldiler. 18 Temmuz 2017 tarihinde Belediye Başkanımız Doğan Dağ, CHP ilçe başkanı Emin Tekemen ve ilçe yönetim kurulu üyesi Şahin Yerlikaya ve emekli öğretmen Mehmet Soner, kampa katılan eğitmen ve öğrencileri ziyaret ettiler. Belediye Başkanımız Doğan Dağ; yerel yönetim ve ilçemizle ilgili bir sunum yaptı. Büyük ilginin olduğu sunum, soru ve yanıtlarla keyifli bir şekilde son buldu.

ÇYDD Genel Başkan Yardımcı Nihal kızıl

Prof. Dr. Ayşe YÜKSEL Teşekkür Mesajı

Sayın Doğan Dağ

Kıbrıscık Belediye Başkanı,

ÇYDD Gençlik Biriminin Kıbrıscık Köroğlu Dağ Evlerinde düzenlediği “12. Türkel Minibaş Gençlik Kampı” için çağrınız, çabanız, kamp süresince yoğun ilgi ve alakanız, içtenliğiniz, heyecanınız, ilçe halkı ile iletişiminiz, yaptıklarınız, yapmak istedikleriniz bizleri çok ama çok mutlu etti. Güzel ülkemizde, yurtsever, çalışkan, heyecanlı, üreten bir yöneticisi ile tanışmak bizleri umutlandırdı. Yolunuz Hep açık ve aydınlık olsun. Saygılarımla.

Prof. Dr. Ayşe Yüksel

ÇYDD Genel Merkez YK Üyesi