Anasayfa
Belediye Başkanı
Meclis Üyeleri
Eski Başkanlar
Personelimiz
Dağ Evleri
Haberler
Kardeş Şehirler
İrtibat

İlçemizde Görev Kaymakamlarımız

 
Sıra No               Adı Soyadı               Görev Yaptığı Yıllar
1 Utku ACUN (1958- 1959)
2 Necmettin UTKAN (1959- 1960)
3 Hilmi CÜLNUR (1960- 1961)
4 Muammer AKMAN (1965- 1966)
5 Ahmet KAPISIZ (1966- 1969)
6 Cünaip VAROL (1969- 1970)
7 Nevzat DALKIRAN (1971 - 1972)
8 Fahri KESER (1972- 1972)
9 Erol TEZCAN (1973- 1973)
10 M. Hayri KURT (1974- 1978)
11 Ayhan BAYHAN (1978-1979)
12 Fehmi BAŞARAN (1979- 1979)
13 İbrahim ŞAHiN (1980- 1980)
14 EkremYAMAN (1981-1981)
15 D. Ahmet SET (1982- 1983)
16 Halil Yavuz KAYA (1983- 1987)
17 Hidayet ÜNAL (1987- 1990)
18 Mehmet OKUR (1990- 1992)
19 Ersin EMiROĞLU (1992- 1993)
20 H. Hüseyin TÜRKOĞLU (1993- 1993)
21 Avni ÇAKIR (1993- 1994)
22 Abdurrahman KORUCU (1994- 1996)
23 Ferhat KURTOĞLU (1997-2000 )
24 Mustafa ELDİVAN 2001-2001
25 Ali UYSAL (2002-2002)
26 Abdullah UÇGUN (2003-2003)
26 Soner KARATAŞOĞLU (2004-2005)
27 Ali İkram TUNA (2005-2006)
28 Davut SİNANOĞLU (2006-)-16.10.2007
28 İsmail ŞANLI 17.10.2007-15.12.2007
29 Cengiz ERDEM 31.03.2008-04.08.2010
30 Bekir KARTAL 05.08.2010-30.10.2010
31 Erkan SAVAR 01.11.2010-21.02.2011
32 Muhammet Fatih SAFİTÜRK 21.02.2011-16.08.2013
32 Emre YALÇIN 19.08.2013-2017
33 Mustafa KÖLEOĞLU 2017-Görevde

 

Köylerimiz
Yaylalarımız
Turizm
Ulaşım-Harita
Kültür-Sanat
Tarihce-Coğrafi Yapı
Kaymakamlarımız
Köroğlu
İlçe Ekonomisi
Vefat Edenler