TOKİ 2. etap kesin başvuruları

İlçemize yapılacak olan Toki 2. etap kesin başvuruları 29 Mayıs 2017 tarihinde başlamış olup 31 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir.

Konut alacakların; (2+1) konutlar için 2000,00 TL, (3+1) konutlar için ise 4000,00 TL başvuru bedelini 31 Temmuz 2017 tarihine kadar TC Ziraat Bankası Kıbrısçık şubesindeki Toki hesabına yatırmaları gerekmektedir.

Başvuru bedelini yatıranların; başvuru formu ve taahhütname imzalamak üzere Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU FORMU İLE BİRLİKTE BOLU KIBRISCIK BELEDİYESİNE TESLİM EDİLECEK BELGELER;

l. Nüfus Cüzdanı bilgileri ve fotokopisi ile Nüfus Müdürlüğünden onaylı Vukuatlı nüfus kaydı,
2. T.C. Vatandaşlık Numarası,
3. İkametgah ilmühaberi (Kıbrıscık ilçe sınırları içerisinde l yıldan az olmamak şartıyla ikamet ettiğine dair veya il nüfusuna kayıtlı ise nüfus cüzdanı fotokopisi yeterli olacaktır.),
4. Başvuru sahibinin adına ve ikametgah ilmühaberinde yer alan adresine göre düzenlenmiş bir adet fatura (son 3 aya ait doğalgaz, elektrik, su, telefon,cep telefonu vs.) fotokopisini, (Başvuru sahibinin adına kayıtlı fatura bulunmaması durumunda, başvuru sahibinin eşinin, çocuklarının, annesinin ve/veya babasının adına ikametgah ilmühaberi adresine göre düzenlenmiş fatura da kabul edilecektir.)
5. Hane halkı gelirinin en fazla net ₺3.200 olduğunı kanıtlayan gelir belgeleri,
6. Başvuru Bedeli dekont fotokopisi.

Detaylı bilgi için Kıbrısçık Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü 0 374 441 23 94 nolu telefon aranabilir.

TOKİ KIBRISCIK